O firmie

O firmie

W wyniku potrzeby rozwoju i w odpowiedzi na spore zainteresowanie klientów naszymi usługami, w kwietniu 2001 roku został otwarty obecny zakład produkcyjny "ABC Kuchni" w Suchym Lesie. Jest to nowoczesny, bogato wyposażony obiekt o szerokim zapleczu gastronomicznym, które spełnia wszelkie wymogi sanitarne.

Sekret naszego powodzenia tkwi w tym, że tworzymy z pasją a opinia klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego staramy się, aby nasza oferta zaspokajała oczekiwania wszystkich klientów. Swoim odbiorcom proponujemy szeroką gamę dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza. Chlubą każdego dobrego zakładu gastronomicznego jest wykwalifikowany personel. I my możemy być dumni ze swoich mistrzów, których doświadczenie i nieprzeciętne umiejętności komponowania smaków były zdobywane przez wiele lat w renomowanych hotelach i restauracjach polskich i zagranicznych.

Umiejętności naszych kucharzy można docenić odwiedzając prowadzone przez nas lokale:

ABC Kuchni, restaurację  w Suchym Lesie, na ul. Obornickiej 55a,

3kolory Cafe, Grill & Restaurant - ul. Wiankowa 3, nad jeziorem Malta (przy wieży sędziowskiej). Zapraszamy na stronę www.3-kolory.pl

VIP Lounge, w Hali nr 5 Międzynarodowych Targów Poznańskich (znakomite miejsce dla wystawców i gości targowych).

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Poznania i okolic.