Catering

Catering

W odpowiedzi na zapotrzebowania klientów oferujemy profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych, bankietów, eventów oraz szkoleń i imprez integracyjnych. Jesteśmy przygotowani na realizację niemal każdego zamówienia. Komponujemy menu na obsługę gastronomiczną przyjęć okolicznościowych rodzinnych jak i firmowych.

Przygotowujemy zestawy typowych potraw świątecznych (Wielkanoc, Boże Narodzenie) dla firm, a także klientów nie znajdujących czasu na gotowanie, a ceniących sobie tradycję i dobry smak. Oferujemy potrawy kuchni staropolskiej, a także proponujemy Państwu kulinarną podróż do krajów europejskich, słynących z wyśmienitej kuchni.
Posiadamy bogaty wachlarz specjałów zimnego bufetu, dań z ryb, drobiu, mięsa, warzyw i owoców morza. Polecamy wyśmienite kanapki, tartinki, surówki, jak również półfabrykaty, potrawy mączne, zupy, sosy i dania kuchni ciepłej. Dbamy o to, by każde z naszych dań było atrakcyjnie i niebanalnie udekorowane oraz aby kusiło świeżością i wyrafinowanym smakiem. Nasze wyroby powstają w dużym, nowocześnie wyposażonym zakładzie produkcyjnym, zatrudniającym wykwalifikowany personel, gotowy zrealizować niemal każde zamówienie Szanownych Klientów. Nasi mistrzowie bardzo skrupulatnie dobierają surowce i produkty najwyższej jakości.
W trosce o harmonię smaku i wyglądu potraw, stosujemy wysokie kryteria w doborze dekoracji. Śledzimy najnowsze tendencje w dekorowaniu potraw, aby stanowiły niekwestionowaną ozdobę Państwa stołów. Tworzenie oprawy kulinarnej najrozmaitszych uroczystości jest dla nas ogromnym zaszczytem i wyzwaniem.

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować swe wyroby podczas kameralnych uroczystości oraz większych imprez okolicznościowych i cateringowych organizowanych w miejscu wyznaczonym przez Klienta. Oczywiście zapewniamy bezpłatny transport specjalistycznymi samochodami, wyposażonymi w niezbędne do zachowania świeżości potraw, agregatory chłodnicze. Dobra organizacja pracy, stosowne przygotowanie zawodowe idące w parze z wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że zyskaliśmy sobie zaufanie wśród odbiorców i z dumą możemy powiedzieć, że ich krąg nadal się powiększa. To zobowiązuje do dalszej, jeszcze efektywniejszej pracy, której celem nadrzędnym jest zadowolenie Klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy także usługę wypożyczenia sprzętu cateringowego.